O materiałach

Nasze projekty wykonywane są wyłącznie z materiałów, które dobrze znamy. Podstawą całej linii produkcyjnej jest odporna na korozję płyta stalowa, która zdążyła zdradzić nam już wszystkie swoje tajemnice. W naszej pracowni stal ta jest gratowana oraz precyzyjnie składana, a finalnie również malowana proszkowo na kolor czarny lub biały.

Najtrwalsza stal powlekana odporna na korozję została wybrana z myślą o wyjątkowych wymaganiach, jakie stawiają przed nią ekstremalne warunki atmosferyczne i codzienne użytkowanie. To niezwykła kombinacja solidności i elegancji, tworząca materiał, który nie tylko wytrzyma próbę czasu, ale także zachowa swój oryginalny wygląd na lata.

Jako że w łazienkach pomieszkuje wilgoć, oczywistym wyborem dla nas i naszych klientów jest surowiec odporny na rdzę oraz uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie nasze akcesoria łatwo jest zamontować wkrętami oraz wyczyścić wilgotną szmatką.

W NewOps wierzymy w to, co robimy i w jakość naszych produktów. Wszystkie projekty objęte są 5-letnią gwarancją. Gwarancja ta obejmuje wszelkie wady funkcjonalne, materiałowe lub produkcyjne dowolnego produktu, który kupujesz od nas do użytku prywatnego. 

Aby uhonorować polskie tradycje projektowe oraz rzemiosło, korzystamy wyłącznie z półproduktów wytwarzanych przez lokalnych rzemieślników.

Przeczytaj również:

o firmie

o marce

o produktach

do góry

Metalowe akcesoria łazienkowe NewOps | Podrzeczna 30, 21-532 Łomazy | E-mail: kontakt@newops.pl | Tel.: 798 360 505 | NIP: 5372657992 | REGON: 388545150

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
[WIDGET-WZ]
Sklep internetowy Shoper.pl