O produktach

Akcesoria łazienkowe od NewOps najpierw mieszkają w głowach w formie pomysłów, potem docierają do rąk i mięśni, aby przybrać odpowiednią formę, a następnie trafiają prosto do łazienek naszych klientów, aby cieszyć walorami estetycznymi oraz użytkowymi.

Działamy na rodzimym rynku i zapraszamy do współpracy lokalnych rzemieślników, bo szczególnie ich sobie cenimy. Czujemy, że tak jest dobrze i po naszemu. Dbamy o to, aby stalowe produkty wychodzące z naszej pracowni, nie były podatne na działanie chwilowych trendów - chcemy, żeby służyły i cieszyły przez długie lata.

Montaż naszych akcesoriów to czysta przyjemność - dołączonymi do zestawu wkrętami łatwo dostosujesz je do swojej łazienki. Dodatkowo, utrzymanie ich w nieskazitelnej czystości również jest niezwykle proste - wystarczy zwykła wilgotna ściereczka. Dzięki temu, że wszystkie nasze produkty wykonane są w minimalistycznych kształtach, ich każda kombinacja tworzy zgraną parę. Nie musisz już dłużej szukać, bo meble których potrzebujesz masz właśnie przed sobą.

Dodaj odrobinę luksusu do swojego domu, zaczynając od łazienki

Przeczytaj również:

o firmie

o marce

- o materiałach

do góry

Metalowe akcesoria łazienkowe NewOps | Podrzeczna 30, 21-532 Łomazy | E-mail: kontakt@newops.pl | Tel.: 798 360 505 | NIP: 5372657992 | REGON: 388545150

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
[WIDGET-WZ]
Sklep internetowy Shoper.pl