O marce

Twoja przestrzeń. Nasza opowieść.

W NewOps nie tylko projektujemy akcesoria łazienkowe, ale także wpisujemy się w codzienne życie naszych klientów, z pełnym zrozumieniem ich zwyczajów i potrzeb. Nasza misja to nie tylko rozwiązywanie problemu nieporządku w łazience, ale także podkreślenie uroku tego jakże ważnego miejsca w naszych domach.

Pragniemy być blisko Ciebie, dlatego starannie śledzimy, jakie są Twoje oczekiwania i staramy się wyjść im naprzeciw w każdym możliwym aspekcie. Tworzone przez nas akcesoria łazienkowe są piękne, ale nie tylko piękne. Zadbaliśmy o to, aby były również łatwe w pielęgnacji, funkcjonalne, wytrzymałe i ponadczasowe.

Nasze projekty wykonywane są wyłącznie z materiałów, które doskonale znamy. Podstawą całej linii produkcyjnej jest odporna na korozję płyta stalowa, która zdążyła zdradzić nam już wszystkie swoje tajemnice. My ją kochamy, bo każdego dnia mamy szansę obserwować, jak zmienia swój kształt, zastosowanie i funkcje, aby pięknie służyć naszym klientom, znajomym i rodzinie.

 

Inna perspektywa. Zrównoważone działanie.

W naszej firmie stawiamy na ekologiczne rozwiązania, wierząc, że przyszłość naszej planety zależy od odpowiedzialnych wyborów dzisiaj. Stal, znana ze swojej wytrzymałości i możliwości recyklingu, jest materiałem, który doskonale wpisuje się w ideę zrównoważonego rozwoju.

Materiały oraz surowce pozyskujemy od polskich dostawców. Jesteśmy marką projektową, która na dobre zakorzeniła się w lokalnym świecie. Korzystamy wyłącznie z takich półproduktów, które wychodzą spod rąk lokalnych rzemieślników. Czujemy, że tak jest dobrze i po naszemu.

Michał Bańkowski - założyciel i metalowiec, szlifował swój fach pod czujnym i wspierającym okiem swojego dziadka. Miłość do kucia, tworzenia własnych kształtów oraz meble o nienachalnej, przejrzystej formie dopracowane w najmniejszym szczególe to sekret polskiego producenta NewOps. Wyjątkowa seria zakorzeniona w skandynawskim wzornictwie i jakości.

NewOps to marka, która zrodziła się z prawdziwie stalowej pasji. Z nami, wygodnie i czysto staje się synonimem oryginalnego designu i wzorowej obsługi klienta. Oferujemy nie tylko akcesoria łazienkowe, ale także niezapomniane doświadczenie zakupowe.

do góry

Metalowe akcesoria łazienkowe NewOps | Podrzeczna 30, 21-532 Łomazy | E-mail: kontakt@newops.pl | Tel.: 798 360 505 | NIP: 5372657992 | REGON: 388545150

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
[WIDGET-WZ]
Sklep internetowy Shoper.pl